Personel Alımı:
Porland Porselen İş İlanları-Personel Alımı-Başvuru 2012

Vizyonu ,ulusal ve uluslararası pazarda, etkinliğini ve etkililiğini artırmak; bu amaçla uzmanlık alanımızda,kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, güvenilir ve saygın kuruluş olmak olan hedeflerine ulaşma yolunda istihdamlar da yaratıyor.  , kalitesine uygun hizmet verebilecek ve hedeflerine doğru ilerlemelerine yardımcı olabilecek personelleri seçmeyi ön planda tutmaktadır. , bünyesine katacağı personelde; çalışkan, disiplinli, sorumluluk sahibi, eğitimli, gelişime ve öğrenmeye açık özelliklerini aramaktadır.

Porland Porselen İnsan Kaynakları Politikası

Porland Porselen’in insana saygıyı temel alan insan kaynakları politikasında amaç, şirketin hedef ve stratejileri doğrultusunda nitelikli insan gücü alımını gerçekleştirmek ve insan kaynakları uygulamaları ile bir organizasyon oluşturmaktır. Çalışanları ile sürekli temas halinde, ve ulaşılabilir bir yönetim anlayışına sahip olan Porland Porselen’in gayelerinden biri de , sürekli eğitimler ile çalışanlarının kişisel gelişimi desteklemek böylece şirketin sektörde fark yaratan bir firma olmasını sağlamaktır.

Başvuru: Porlan Porselen’de kariyerinizi sürdürmek için insan kaynakları sayfasına ulaşarak ulaştırmak suretiyle yapabileceğiniz aşağıdaki linklerden açık pozisyonlara başvuru da yapabilirsiniz.

&;

Açık Pozisyonları görmek için TIKLAYINIZ..

 

________________________________________________

 

Aranan Sonuçları:

“Porland Porselen İş İlanları-Personel Alımı-Başvuru 2012” için 1 cevap

  1. vedat sevinç diyor ki:

    merhaba ven vedat fabrikanızda çalışmak isterim askerliğimi yaptım daha önce elektrikçilik klimacılık ve beyaz eşya tamiri yaptım yorumumla ilgilenirseniz sevinirim tel 05514057661

Bir Cevap Yazın