Personel Alımı:
İş Bankası alımları T. İş Bankası iş başvurusu 2012

Türkiye İş Bankası 2012 yılı içerisinde ihtiyacını karşılamak amacıyla yeni  personel alımları gerçekleştirecek. Yeni açacağı şubelere gişe memuru, güvenlik görevlisi ve yönetim gibi pozisyonlara ağırlık verecek şekilde alımlar yapacak .Aşağıda İş bankasının İnsan  kaynakları Politikalarına göz atabilirsiniz.

İş Bankası Kariyer Fırsatları
Bankamızda müfettişlik, uzmanlık ve memurluk olmak üzere üç ana kariyer yolu bulunmaktadır. Bu kulvarlardan Bankamıza alınan çalışanların kariyer yolları üst düzey yöneticilik pozisyonlarına kadar uzanmaktadır.

Bankamızda göreve başlayan stajyer uzman yardımcıları ve stajyer müfettiş yardımcıları bir yılın sonunda uzman yardımcısı veya müfettiş yardımcısı olurlar. Bu unvanlara sahip çalışanlar belirli bir süre sonra katıldıkları yeterlik sınavlarında başarılı olmaları halinde uzman veya müfettiş olmaya hak kazanırlar. Daha sonra performanslarına göre Bankamız yönetici kadrolarına atanırlar.

Bankamızda göreve yeni başlayan memurlar ise belirli bir sürenin sonunda katıldıkları Servis Yetkilisi Yardımcısı Seçme Sınavı’nda başarılı oldukları takdirde Servis Yetkilisi Yardımcısı kadrolarına, yine belirli bir sürenin sonunda katıldıkları II. Müdürlüğe Yükselme Sınavı sonucunda başarılı bulunmaları halinde II. Müdür olarak yönetici kadrolarına atanırlar.

İş bankası insan kaynakları için tıklayınız

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter: