Personel Alımı:
Hyundai Personel Eleman İşçi Alımı ve İş Başvurusu

1990 yılında Türk tüketicisi ile tanışan Hyundai kısa bir süre içinde önemli bir başarıya ulaştığı Türkiye pazarının yüksek potansiyelini ve Avrupa’ya yakın olan konumunu göz önüne alarak denizaşırı ülkelerdeki ilk üretim merkezini Türkiye’de kurdu. Türkiye’de büyük yatırımlar gerçekleştiren Hyundai üretim kapasitesini giderek arttırmaktadır. Hyundai bu büyüme ve gelişme kapsamında yeni iş imkanları sağlamakta ve yeni istihdamları da beraberinde getirmektedir. Hyundai gibi otomotiv sektörünün lider markalarından birinin Türkiye kolunda çalışmak ve kariyer fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Ancak öncelikle sizler için incelediğimiz Hyundai insan kaynakları politikasını gözden geçirelim.

Hyundai İnsan Kaynakları

Şirket felsefemiz doğrultusunda; Yaratıcı ruh ve azimli çalışmalarımızla insanlığa daha zengin bir hayat tarzı sunmak amacındayız.

Sürekli gelişim ve pazardaki rekabet gücümüzü artırmanın en önemli unsurlarından biri işgücümüzdür.

Şirket vizyonumuz doğrultusunda çalışanlarımızın kapasite ve yeteneklerini hem şirketimizin gelişmesi büyümesi hemde kendi kişisel gelişimleri için etkin kullanmaları sağlanmaktadır.

Çalışanlarımızın motivasyon ve performanslarını artırmaları için onlara daha iyi bir çalışma ortamı sağlanması.

Çalışanlarımızın kişisel potansiyellerinin farkında olmasını sağlayarak, onları yetki paylaşımı ve yaratıcı düşünce konusunda yüreklendirmek.

Hyundai İş Başvurusu – İş İlanları

Hyundai Türkiye kolunda çalışmak ve iş başvurusunda bulunmak için secretcv.com veya kariyer.net üzerinden güncel iş ilanları ve iş başvuru formuna ulaşabilir kısa sürede iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter: