Personel Alımı:
Doğa Koleji Personel Alımı – Doğa Koleji İş Başvurusu 2012
Doğa koleji personel alım konusu ,doğa kolejinde çalışmak isteyen aday ve kullanıcılarımızı ilgilendirmektedir.Eğitim yolculuğuna 2002 yılında Beykoz Kampüsü’yle başlayan Doğa Koleji, benimsediği “Doğa Konseptli Eğitim Modeli” ile okul öncesi yabancı dil eğitiminden, yaşayarak öğrenme anlayışına, sanat ve spor alanlarındaki başarısından sosyal projelerine kadar pek çok alanda kendi eğitim felsefesini geliştirerek kısa zamanda Türkiye’nin lider eğitim kurumu haline geldi.

Eğitim modelimizin başarısı sayesinde, 8 yıl gibi kısa bir sürede Türkiye genelinde 15, İstanbul’da 12 kampüse ulaştık. İstanbul’da Beykoz Kampüsü`nde başlayan eğitim yolculuğumuza bugün; Üsküdar Doğa Koleji, Bostancı Doğa Koleji, Sarıyer Doğa Koleji, Acarkent Doğa Koleji, Yakacık Doğa Koleji, Kartal Doğa Koleji, Atakent Doğa Koleji, Kemerburgaz Doğa Koleji, Topkapı Doğa Koleji, Ataşehir Doğa Koleji, Avcılar Doğa Koleji’ni de ekleyerek daha çok öğrencinin eğitim imkânlarımızdan yararlanmasını sağladık.

Türkiye`de arttırdığımız kampüs sayımızın yanında, bu kampüslerden bağımsız 6 butik anaokulu ve 2006 yılında Kanada`da açtığımız Doğa Kiosk International College ile eğitim anlayışımızı yurt dışına da taşıdık. 2008-2009 eğitim yılında eğitime açılan Acarkent Üstün Zekalılar İlköğretim Okulu’yla uzmanlar tarafından hazırlanmış dengeli ve zengin bir müfredat uygulayarak ülkemizde gerekli ilginin yeterince gösterilemediği bu öğrencilerin kapasitelerini ve yeteneklerini en iyi şekilde kullanmalarını hedefledik. Yine Acarkent Doğa Kampüsü’nde lise öğrencilerine uygulanan IB (The International Baccalaureate) Eğitim Programı’yla kültürlerarası anlayış ve saygı aracılığıyla daha iyi ve daha barışçıl bir dünya yaratmaya yardım eden araştırmacı, bilgili ve meraklı genç insanları geliştirmeyi misyon edindik.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter: