Amerikada Çalışmak İçin 50 Bin İşçi Alınacak Maaşlar En Az 4 Bin Dolar

Google
| 25 Haziran 2012 Yorum Yok

Ayda çok bir maaş ile çok iyi koşullarda çalışabilirsiniz. İsterseniz yalnız başınıza isterseniz ailenizi de götürün. İşsizlik sıkıntınız mı var? Üstelik , işçi alımları için hiçbir koşulu şart koşmuyor. Sadece en az Lise mezunu olmanız yeterli… İşte ayrıntılar:


Birleşik Devletleri, azalan genç nüfus ve işçi ihtiyacının önemli bir kısmını her yıl Türkiye’den karşılamaya verdi. ABD, bu seçimleri yaparken hiçbir şart koşmuyor.Seçilen kişilere yeşil kart verilecek. İsterseniz çalışmak amacıyla isterseniz okumak da yaşamak için ’ya serbestçe giriş çıkış yapabileceksiniz. Yapacağınız işe ve vasfınıza göre alacağınız maaş miktarı da artıyor.Sadece size verilen iş başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Başvuru formunu doldurmanız sadece 1 dakikanızı alıyor. Yaptığınız başvuru değerlendirmeye alınıyor ve sizinle irtibata geçiliyor. Sadece aşağıdaki tıklayın, açılan sayfada başvuru formunu doldurun. ABD’de İşçilik ya da süresiz yaşam için başvurunuz alınmış olacaktır. Eğer ailenizi de yanınızda götürecekseniz başvuru “Evliyim” seçeneğini işaretlemeyi unutmayınız.
ABD İş Başvuru İçin

NOT: Başvuru formunu doldurduktan sonra, iş başvurusu için olup olmadığınız için kısa sürede size telefonla ya da e- ile dönülecek.

Aranan Sonuçları:

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , ,


Yorum Yapmak Kapalı


Her Hakkı Saklıdır. | Sitemap | İmage Sitemap | Ping