Personel Alımı:
Adopen Çalışma Arkadaşları Arıyor – İş Başvuru

Pencereci Pvc Kapı Pencere Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti., 1989 yılında İstanbul Avcılarda faaliyetlerine başlamıştır. Zaman içerisinde teknolojik gelişmelere ve artan iş hacmine bağlı olarak üretim ve yönetim merkezlerinin kapasitelerini arttırarak bugün, 1200 m² kapalı üretim alanı ve 350 000 Mt/Yıl üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Firmamız, 1999 yılında Adopen Ana bayiliğini alarak ürün ve hizmetlerine yeni bir ivme kazandırmıştır. Tüm bu gelişimlere paralel olarak Alman Roto-Frank, Hoppe ürünleri ile teknik donanım ve yerel Şişecam ürünleri ile fiziki ürün altyapısını güçlendirerek ürün ve hizmet standartlarını en yüksek değerlere taşımıştır.

 

Adopen, Roto-Frank, Hoppe ve Şişecam ürün yapısı ile yetinmeyerek, Üretim ve uygulama alt yapısını Alman Würth, Henkel, Den Braven, Siemens ve Bosch teknolojisi ve ürünleri ile donatan firmamız, 2009 ve 2010 yıllarında iki yıl üst üste Adopen 740 ana bayisi arasında ilk sırada yer almıştır.

Sürekli yinelenen teknoloji odaklı çalışmalarımızla bugün başta İstanbul olmak üzere, Marmara bölgesi, Tüm Türkiye ve Avrupa pazarında farklı hizmet ve ürünlerimiz ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

 

İşe başvurmak için tıklayınız..

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter: